> PRACA > Ustroń

Kierowca busa kat B / Dostawca w Ustroń, Śląskie sprżedam

Opis stanowiska: - dbanie o wizerunek firmy, - dostawa towarów w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach, - odbiór zużytego oleju (w beczkach 50 l) z punktów gastronomicznych, - transport zużytego oleju do magazynu. Wymagania: - doświadczenie w prowadzeniu busa, - doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane. Oferujemy: - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę, - praca od poniedziałku do piątku, - zatrudnienie od zaraz, - atrakcyjne warunki wynagrodzenia, - system motywacyjny, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - wszystkie niezbędne narzędzia pracy, - wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia. Szanowni Państwo, Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR SIGMA Katarzyna Jaworska, z siedzibą 43-300 Bielsko-Biała ul. Kustronia 39, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji (podaniu) o pracę i życiorysie (cv) w celu prowadzenia bieżącej i przyszłych rekrutacji. Wiem, że: • administratorem moich danych osobowych jest HR SIGMA Katarzyna Jaworska z siedzibą 43-300 Bielsko-Biała ul. Kustronia 39, • podstawę prawną ich przetwarzania moich danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów, • celem przetwarzania jest prowadzenie - przez administratora, jako agencję pracy tymczasowej i agencję pośrednictwa pracy - bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników dla pracodawców i pracodawców użytkowników, a także przesyłanie korespondencji, • moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: potencjalnym pracodawcom, upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym, • dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody, • mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, • podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału w rekrutacji. Brak klauzuli o wskazanej treści sprawi, że nadesłane przez Państwa materiały nie będą rozpatrzone podczas rekrutacji.

Detale ogłoszenia: Kierowca busa kat B / Dostawca
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Ustroń